KANADYJSKIE LIFESTORY
 

Spotkania blogowe – Nieodkryta Kanada

Wszystko, zawsze, powoli ulega zmianie. Kiedy, ponad cztery lata temu, zaczęłam niewinnie pisać blog 6757km.com nie sądziłam, że z czasem rozrośnie się on do obecnych rozmiarów. I pomimo tego, że nie jest to największy, najbardziej popularny blog w sieci, to wiem, że ma jeszcze sporo, niewykorzystanego przeze mnie potencjału. Przynajmniej, tak podpowiada mi mój wewnętrzny optymizm.

Po 180 opublikowanych postach o Kanadzie i conajmniej kilkudziesięciu nowych w kolejce, po tysiącach kilometrów przejechanych po tym kraju, setkach tysięcy zrobionych zdjęć, dojrzałam do tego, żeby w końcu zobaczyć się z Wami na żywo i opowiedzieć nieco o kraju w którym mieszkam od 6 lat.

Każde ze spotkań, które odbędą się w Warszawie i Gdańsku,  połączone będą z wystawą zdjęć pokazujących Kraj Klonowego Liścia widzinego moim okiem. Cieszę się, że udało mi się zrealizować ten pomysł, ponieważ wystawy będą fajanym dopełnieniem kanadyjskiego klimatu!

Na obu spotkaniach opowiem trochę jak żyje się w Kanadzie i Toronto. Jak wygląda podróżowanie po Kanadzie i na co warto zwrócić uwagę. Czy Kanada faktycznie zasługuje na miano drugiego, najlepszego kraju na świecie? Jak spełnić swój kanadyjski sen i czy taki w ogóle istnieje? Poza tym odpowiem na Wasze pytania!

To co widzimy się w Warszawie i Gdańsku?

 

6 maj – Warszawa – Południk Zero

Spotykamy się o godzinie 18:00 w kawiarnii podróżniczej Południk Zero, na ulicy Wilczej 25. Od 6 maja do 1 czerwca będzie wisiała również wystawa moich 15 zdjęć pokazujących Kraj Klonowego Liścia.

Kiedy ktoś zapyta się mnie z czym kojarzy mi się Kanada, bez zastanowienia odpowiem, że z naturą i ludźmi, którzy zamieszkują ten kraj. Dlatego też zdjęcia, wybrane do wystawy, będą pokazywały majestatyczną naturę. ale również Kanadyjczyków w trakcie ich codziennego dnia.

Jeżeli chcesz wziąć udział w spotkaniu, to klikaj w wydarzenie stworzone na Facebooku: Nieodkryta Kanada w Południku Zero i dawaj znać, że wpadasz!

 

7 maj – Gdańsk – Sztuka Wyboru

Spotykamy się o godzinie 18:00 w Sztuce Wyboru na ulicy Słowackiego 19. Sztuka Wyboru jest połączeniem przestronnej kawiarni z księgarnią i galerią sztuki oraz sklepem z polskim wzornictwem i niezależną modą. Organizowane są tutaj również wernisaże. Muszę przyznać, że jestem bardzo zaszczycona, że Sztuka Wyboru przyjęła mnie pod swoje skrzydła i zgodziła się użyczyć swojego miejsca na spotkanie i wystawę moich zdjęć, która zostanie otwarta 7 maja i będzie wisiała do 21 maja.

Jeżeli chcesz być częścią gdańskiego spotkania, to klikaj śmiało w wydarzenie zorganizowane na Facebooku i daj znać, że będziesz: Nieodkryta Kanada w Sztuce Wyboru.

 

Mała uwaga: ilość miejsc, w obu miastach, jest ograniczona i będzie działała zasada, kto pierwszy ten lepszy. Jeżeli chcesz mieć pewność, że dostaniesz się do środka, to najlepiej przyjdź nieco wcześniej. Sugerowałabym godzinę przed spotkaniem.

 

Po zakończeniu obu wystaw będzie możliwość zakupu zdjęć, które były na nich prezentowane. Jeżeli jakieś zdjęcie wpadnie Ci w oko, to daj mi znać! Możesz wysłać maila na adres monika@6757km.com.

 

Do zobacznia!

Written by

Osiem lat temu postanowiłam zamknąć swoje, dosyć, poukładane życie w Polsce i przez rok pomieszkać w kraju który ludziom kojarzy się z zimnem, liściem klonowym i pięknymi krajobrazami. Moją przygodę z Kanadą rozpoczęłam w Edmonton, skąd po trzech tygodniach, przeniosłam się do Toronto, gdzie dalej mieszkam. Ciągle szukam nowych wrażeń i bodźców. Jestem uzależniona od podróżowania, fotografowania, a moja lista rzeczy do zrobienia rośnie z każdym dniem. Zapraszam do polubienia 6757km na facebooku i śledzenia co dzieje się w Kraju Klonowego Liścia. A dzieje się sporo! Monika

Latest comments
  • a moze takie spotkanie tutaj w Toronto?
    przeciez czytamy takze tutaj! 🙂 a nie tylko w PL masz czytelnikow 😉

  • a swoja droga to jak minely te spotkania w PL?

LEAVE A COMMENT

%d bloggers like this: