KANADYJSKIE LIFESTORY

Jak Wam minęły święta? Mam nadzieję, że obżarstwo było umiarkowane, ilość alkoholu zachowana w granicach zdrowego rozsądku i że ten czas spędziliście w gronie najbliższych. Mi udało się spełnić dwie z trzech wcześniej wymienionych rzeczy. Niestety pochłonęłam zbyt dużą ilość pierogów, uszek, ryb, barszczu, ciast i innych świątecznych smakołyków. Tłumaczyłam sobie jednak, że są to moje pierwsze od dwóch lat święta w Polsce, więc w pewien sposób jestem rozgrzeszona. Niestety mój brzuch do końca tego nie zrozumiał.

Brak czasu w drodze oraz ograniczony dostęp do internetu spowodowały, że nie byłam w stanie napisać żadnych świątecznych życzeń i mniej lub bardziej głębokich przemyśleń. Ostatni tydzień spędziłam w Polsce, która przywitała nas iście wiosenną pogodą. Obecnie jestem w czeskiej Pradze, która oprócz wiosennej pogody jest „zalana” przez tłum turystów. Jutro powrót do Polski, żeby jeszcze przez kilka dni nacieszyć się rodziną. Ta zmiana miejsc i wakacyjne lenistwo sprawia, że momentami tracę wątek i nie wiem jaki jest dzień tygodnia. Jest to wspaniałe uczucie! Na pewno wszystko wróci do równowagi po Nowym Roku. Tymczasem z lekkim wyprzedzeniem życzę Wam super Sylwestra i do poczytania w Nowym 2014 Roku!

Pozdrav z Prahy!

Stare Miasto i widok na Wełtawę

6757km - Oh Kanada

6757km - Oh Kanada

Written by

Osiem lat temu postanowiłam zamknąć swoje, dosyć, poukładane życie w Polsce i przez rok pomieszkać w kraju który ludziom kojarzy się z zimnem, liściem klonowym i pięknymi krajobrazami. Moją przygodę z Kanadą rozpoczęłam w Edmonton, skąd po trzech tygodniach, przeniosłam się do Toronto, gdzie dalej mieszkam. Ciągle szukam nowych wrażeń i bodźców. Jestem uzależniona od podróżowania, fotografowania, a moja lista rzeczy do zrobienia rośnie z każdym dniem. Zapraszam do polubienia 6757km na facebooku i śledzenia co dzieje się w Kraju Klonowego Liścia. A dzieje się sporo! Monika

Latest comments
  • pozdrowienia z kochanego Walbrzycha.BUZKA dla Was obojga kochani.Do zobaczenia w domu.Pa.

    • To ja już pozdrawiam z Toronto, gdzie za oknem ostra zima i -22′! Ściskam

  • Wszystkiego dobrego w Nowym Roku Wam zyczymy i juz czekany na dokładniejszą relację z urlopu w Polsce ;). Sciskamy Was mocno!

    • Wszystkiego Najlepszego dla Was również! Odezwę się niedługo jak rozpakuję wszystkie rzeczy i ogarnę lekko powrót do rzeczywistości! Sciskam

LEAVE A COMMENT

%d bloggers like this: