KANADYJSKIE LIFESTORY
 

Zmiany na 6757km – ankieta i mini konkurs!

Kalendarz nieśmiało przypomina, że stary rok powoli dobiega końca. Czas na małe podsumowania i kolejne plany na nadchodzący rok, który już niecierpliwie czeka na nas za rogiem. Muszę przyznać, że moja głowa jest pełna pomysłów na nowy, 2016 rok! Jednym z nich jest dalsza praca nad blogiem i sprawienie, żeby był on jeszcze lepszym źródłem informacji, które przybliżą Wam codzienne życie, podróże oraz emigrację do Kraju Klonowego Liścia.

Blog rośnie każdego dnia, co miesiąc odwiedza go kilka tysięcy osób, które z każdym komentarzem dodają nową energię. W związku z tym postanowiłam otworzyć swoje oczy i uszy i stworzyłam małą ankietę. Zawiera ona 14 krótkich pytań, które pozwolą mi usłyszeć Wasze zdanie, opinie i pomysły na temat 6757km.com.

Jeżeli zależy Ci na tym, żeby 6757km rosło w siłę, to daj znać co myślisz!

Ankietę możesz wypełnić tutaj: 6757km.com – Z Nowym Rokiem, nowym krokiem

Ankieta połączona jest z mini konkursem. Wśród wszystkich osób, które ją wypełnią wylosuję 3 przepyszne syropy klonowe!

Zasady Mini Konkursu:

– wypełnij ankietę w dniach 26 grudnia 2015 – 4 stycznia 2016.
– podpisz się na końcu ankiety. Podaj swoje imię/ nick oraz miasto zamieszkania. Ułatwi mi to w późniejszym losowaniu.
– losowanie odbędzie się 5 stycznia 2016.
– wynik losowania zostanie opublikowany 5 stycznia, na Facebooku.

Powodzenia! Z niecierpliwością czekam na Wasze opinie! 🙂

5 stycznia 2016 spośród 116 osób, które wypełniły ankietę zostały wylosowane 3 osoby:

1. Szymon
2. Paulina Pliszka
3. Emil, Kraków

GRATULUJĘ! 🙂

Prześlijcie proszę mi swój adres do wysyłki na: 6757km@gmail.com lub w formie prywatnej wiadomości na Facebooku. Na wiadomości czekam do 15 stycznia. Jeżeli do tego dnia nie otrzymam adresu, to nagroda zostanie rozlosowana ponownie.

Written by

Osiem lat temu postanowiłam zamknąć swoje, dosyć, poukładane życie w Polsce i przez rok pomieszkać w kraju który ludziom kojarzy się z zimnem, liściem klonowym i pięknymi krajobrazami. Moją przygodę z Kanadą rozpoczęłam w Edmonton, skąd po trzech tygodniach, przeniosłam się do Toronto, gdzie dalej mieszkam. Ciągle szukam nowych wrażeń i bodźców. Jestem uzależniona od podróżowania, fotografowania, a moja lista rzeczy do zrobienia rośnie z każdym dniem. Zapraszam do polubienia 6757km na facebooku i śledzenia co dzieje się w Kraju Klonowego Liścia. A dzieje się sporo! Monika

Latest comments
  • Hej! Wesolych po swietach!
    Wypelnione!…a moze pierwszy i ostatnio aktywny zasluzyl na kartki z Vancuver??? Por favor!!!w zamian wysle z hiszpanskim slonkiem:)bo…widzisz jakos nic ostatnio nie moge wygrac…nawet lotería „gorda” zawiodla…koniecznie napisz jak swieta!i czy zima juz zasypala..
    Pzdr jeszcze w tle 2015…

  • Hola! Feliz Año Nuevo!!!

LEAVE A COMMENT

%d bloggers like this: